Достапни линкови

logo-print

Најмалку тројца милитанти загинаа во Пакистан


Пакистанските власти соопштија дека денеска американски авиони истрелале два проектила во северен Пакистан, близу до границата со Авганистан. Во нападот загинале најмалку тројца милитанти.
XS
SM
MD
LG