Достапни линкови

logo-print

Русија очекува подобри односи со Украина


Русија очекува подобри односи со Украина по победата на Виктор Јанукович на претседателските избори. Ова го соопшти потпаролот на Риускиот претседател Дмитри Медведев , Наталиа Тимакова
XS
SM
MD
LG