Достапни линкови

logo-print

Уапсен полицаец зашто се жалел на Јутјуб


Рускиот полицаец Алексеј Димовски кој на интернет страницата Јутјуб се жалел за корупција денеска бил уапсен за измама. Тој во минатиот ноември објавил на Јутјуб три видео снимки на кои тврди дека му било ветено унапредување во замена за апсење на невино лице. Димовски веднаш потоа беше отпуштен од служба.
XS
SM
MD
LG