Достапни линкови

logo-print

Почнува празничната забава во Скопје


Жителите на Скопје вечер ќе ја почнат новогодишната забава со четиридневната програма на која се очекува да се појават неколку балкански ѕвезди. Вечер од 17 до 23 часот за забавата ќе се погрижат Леб и сол, Ареа, Дарио, Елена Ристевска, Адријан Гаџа, Влатко Лозановски и ДНК.
XS
SM
MD
LG