Достапни линкови

logo-print

Чарли Шин во притвор заради семејно насилство


Актерот Чарли Шин бил притворен поради обвинување за домашно насилство, јавија агенциите, наведувајки дека бил уапсен вчера откако имало итен повик од неговата куќа во скијачкиот центар Аспен, Колорадо. Подоцна бил пуштен на слобода со кауција. Чарли Шин и неговата трета сопруга имаат машки близнаци.
XS
SM
MD
LG