Достапни линкови

logo-print

На Косово утре втор круг локални избори


На Косово во сила е изборен молк пред вториот круг избори за претседатели на 21 општина кој ке биде одржан во недела. Централната Изборна Комисија соопшти дека сите подготовки за завршени со цел вториот круг да биде успешен.
XS
SM
MD
LG