Достапни линкови

logo-print

Полицајци во Москва претепале до смрт Абхазиец


Тројца полицајци во Москва се уапсени под сомневање дека претепале еден маж од Абхазија, кој од повредите починал. Според руските агенции полицајците го признале инцидентот.
XS
SM
MD
LG