Достапни линкови

logo-print

Пилотот ги замолил патниците да се молат


Ирански пилот ги замолил патниците да се молат , откако открил дека авионот со кој управувал има технички проблеми, јавува агенцијата ИСНА. Во Иран одамна не се одвоени пари за нови авиони, па затоа се случуваа бројни несреќи во измината деценија.

XS
SM
MD
LG