Достапни линкови

logo-print

Убиени полицајци во Дагестан


Двајца полицајци загинале, а еден бил посериозно повреден во рускиот регион Дагестан. Се прецизира дека врз нив било стрелано откако сакале да извршат контрола врз едно возило. Други детали не се соопштени.
XS
SM
MD
LG