Достапни линкови

logo-print

Фудбал- Работнички на реванш кај Одензе


Вечер во Данска фудбалерите на Работнички го играат реванш натпреварот од третото квалификациско коло од Лигата на Европа против домаќинот Одензе. Во првиот меч во Скопје Данците беа подобри и победија со 4-3.
XS
SM
MD
LG