Достапни линкови

logo-print

Во Црна Гора работна група за економската кризаВо Црна Гора од денеска почна со работа специјалното тело за следење на последиците од економската криза. Членови на работната група се претставници на Владата, на Синдикатот, на Унијата на работодавачи, како и претставници на Централната Банка и некои други институции.
XS
SM
MD
LG