Достапни линкови

logo-print

Убиен полицаец во Атина


Непознати напаѓачи денеска убиле еден полицаец во центарот на Атина, соопштија грчките власти, наведувајки дека станува збор за терористички напад. Полицаецот бил дел од анти-терористичката единица, а засега никој не ја превзел одговорноста.
XS
SM
MD
LG