Достапни линкови

logo-print

Уште осум тела пронајдени од авионот на Ер Франс


Уште осум тела се проинајдени од авионот на Ер Франс кој минатата недела се урна во Атлански Океан. Телата на настраданите се пронајдени на 400 километри од островот Фернандо Де Норонха близу Бразил. Властите до сега пронајдоа 24 настрадани од вкупно 228 патници и членови на екипажот.
XS
SM
MD
LG