Достапни линкови

logo-print

Пад на цената на нафтата


Цената на нафтата паѓа на Азиските берзи откако достигна највисоко ниво во изминативе седум месеци. Барел нафта падна на 68 американски долари, откако во вторникот се продаваше по цени над 69 долари.
XS
SM
MD
LG