Достапни линкови

logo-print

Претседателот Црвенковски на завршна средба со медиумите


Претседателот на Република Македонија Бранко Црвенковски, по повод завршувањето на претседателскиот мандат, денеска ќе одржи средба со претставници на медиумите. По средбата ќе биде промовирана книгата „Записи за едно време-пет години на чело на Македонија“.
XS
SM
MD
LG