Достапни линкови

logo-print

Министерката за надворешна трговија на ОАЕ во Македонија


Во официјална посета на земјава престојува Министерката за надворешна трговија на Обединетите Арапски Емирати Шеика Лубна бин Калид Ал Касими. Предвидено е таа да се сретне со министерот за економија на РМ Фатмир Бесими.
XS
SM
MD
LG