Достапни линкови

logo-print

Лоренс Батлер во посета на Македонија


Лоренс Батлер, политички советник на врховниот командант на силите на НАТО во Европа денеска ќе престојува во Скопје. Во рамките на посетата тој ќе биде примен од Претседателот на Република Македонија Бранко Црвенковски.
XS
SM
MD
LG