Достапни линкови

logo-print

Турнеја по Блискиот Исток на Џорџ Мичел


Американскиот специјален пратеник за Блискиот исток Џорџ Мичел доаѓа во посета на тој регион. Се очекува дека Мичел за време на престојот ќе има средби со високи израелски, палестински и египетски претставници.
XS
SM
MD
LG