Достапни линкови

logo-print

Развод преку порака по мобилен


Еден маж од Саудиска Арабија се развел од неговата сопруга преку ЕС ЕМ ЕС порака. Како што јавија некои арапски медиуми, тој од Ирак и испратил порака преку мобилен телефон на неговата сопруга дека веќе не му е жена.
XS
SM
MD
LG