Достапни линкови

logo-print

Седум авганистански војници загинаа во бомбашки напад


Седум припадници на авганистанските безбедносни сили загинаа при експлозија на бомба поставена на пат во Авганистан. Нападот се случил во провинција Кост.
XS
SM
MD
LG