Достапни линкови

logo-print

Ерусалим: Продолжува посетата на Кондолиза Рајс, денеска средба со Ехуд Олмерт


Американската секретарка Кондолиза Рајс ја продолжува посетата на Блискиот Исток со цел постигнување на мировен процес.Денеска таа ке оствари средба со Израелскиот премиер Ехуд Олмерт.
XS
SM
MD
LG