Достапни линкови

logo-print

Атина: Конференција за иднината на Интернетот


Во близина на Атина денеска започна меѓународна конференција за иднината на Интернетот на која учествуваат над илјада експерти од 90 држави. Некои од темите се пристапноста на Интернетот во светот и неговата сигурност.
XS
SM
MD
LG