Достапни линкови

logo-print

Њујорк: Разговори за обновата на Ирак


Преставници на 50 земји денеска во Обедионетите Нации во Њујорк ќе разговараат за обновата на Ирак. Станува збор за подготовки за одржување донаторска конференција.
XS
SM
MD
LG