Достапни линкови

logo-print

Газа: Убиени двајца Палестинци во престрелки


Израелската армија соопшти дека двајца Палестинци се убиени во престрелка со израелските сили во појасот Газа. Нема потврда за инцидентот од палестинска страна.
XS
SM
MD
LG