Достапни линкови

logo-print

Москва: Десет жртви во студот


Поради студеното време во Москва десет лица го загубија животот, а 62 се згрижени во болницата. Жртвите на студот во Москва се пред се бездомници и лица под алкохол.
XS
SM
MD
LG